Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok a fiatokn...

Milyen nevet adnátok a fiatoknak? (Nevek lent)

Figyelt kérdés
Marcell, Bercel, Áron, Ágoston, Balázs, Márton vagy Botond? Ezek közül melyiket, és miért?

2015. okt. 3. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Marcell-t Bercelt, Ágostont, Balázst és Botondot biztos nem adnék névnek senkinek, nekem nagyon nem tetszenek, nem csengnek szépen, nagyon nem.


Áron és Márton maradt (ezek természetesen az én véleményeim) ezek jól hangzanak, főleg az Áron.

2015. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Balázs,mert az a legszebb.
2015. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy szinte mindegyik névhez kötök ismerőst és nem akarnám "utánuk" elnevezni a gyerekem, szóval attól nem tudok elvonatkoztatni. Amik maradnak: Bercel, Ágoston, Márton, Áron félig meddig. Ezek azonban nem igazán tetszenek, de ha muszáj innen választani legyen Áron.
2015. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RikkiChadwick válasza:
Nekem a kedvenc fiú nevem a Márton.(Marci)
2015. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Amit biztos nem (legalábbis én személy szerint): Marcell, Bercel

Az Áron sem tetszik nekem annyira. Viszont a többi szerintem nagyon jó (bár a Balázs kicsit tucat lett), a Márton és az Ágoston kedvenceim is.

2015. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Marcell és Botond, mert csak ezek tetszenek
2015. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dragon7 ***** válasza:
Szerintem az összes ronda, kivéve a Mártont, a testvéremet is úgy hívják. ;)
2017. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!