Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más az amire vágyom, és amire...

Idlib kérdése:

Más az amire vágyom, és amire szüksegem van?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez a kerdés mennyire érthető, de mostanában elég sokat töröm a fejem egy adott dolgon. Van amire nagyon vágyok, azonban ha megteszem, vagyis sikerül megtenni, lehet hogy csak még jobban összekuszálom az erzéseimet, és nehezebb lesz továbblépnem. Viszont ha nem próbálom meg, akkor úgy érzem később bánni fogom, és inkàbb a dolog megtételenek következményeitöl szenvedjek, mint a gondolattól, hogy nem tettem meg.

Ti mit helyeznétek előtérbe? A vágyatokat vagy pedig hogy tudod hogy többre lenne szükséged, mint amit a vágyad beteljesülésével elérsz?

Nem kell felreérteni, csak magamnak okoznék fájdalmat a vágyam elérésével, másnak nem. Csak nem tudom megéri-e, vagy inkább várjak a jobb lehetőségre, hogy amire vágyom az egyenlő legyen azzal amire szükségem van.



2015. okt. 4. 10:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!