Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szeretnék menni tanulni...

Ki szeretnék menni tanulni Los Angelesbe. Nyolcadikos vagyok szóval gimnáziumba mennék. Tudnátok segíteni? Árak, iskolák, tippek és tapasztalatok.

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
How good is your English?
2015. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek pazarolnád a szüleid pénzét? Egyetemre persze megéri kimenni, de 8.-ban???
2015. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az amerikai közoktatás szar.

Nagyon egyszerű, könnyű. Az itteni gimik erősebbek.:)

2015. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Megy, de nem ér el olyan szintet amit akkor érne el ha kimennék. Mert olyan sose lesz, mint ha kimennék.


#2 Így is fizetős iskolába járok, és jobban megérné kinti iskolára költeni.


#3 A magyar közoktatás is elég rossz. Lehet hogy erősebb egy kicsit de a módszerek és a tanárok sokkal rosszabbak. Magániskolába járok de még itt is érződnek a magyar köz okt. hiányosságai. És a külföldi egyetem nem kérdés :).


Valószinű egy évre mennék ki, nem kioktatásra van szükségem hanem tanácsokra ;)

2015. okt. 6. 20:59
 5/5 anonim válasza:
Nekem kint tanult egy évet egy rokonom de nem Los Angelesben hanem Amerika egy másik részén. 3 millió volt és ez nem az összes költség.
2015. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!