Statiszta munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelentkeztem statisztának, kaptam is a telefont hogy lenne egy forgatás, és hogy vállalom e a statiszta szerepét. Természetesen igent mondtam.

Szerintetek baj ha van 2-3 pattanásom (nem gyulladt, csak piros) és jó pár hetéről maradt 5-6 pattanásnyomok (barna foltok) vannak az arcomon? Félek, odahívnak a forgatás helyszínére, és közlik majd hogy mégse kellesz.



2015. okt. 6. 10:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, tehát a smink kizárt.
2015. okt. 6. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Lehet,hogy direkt előny a pattanás.

2. A fiúkat is sminkelik ám!

2015. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A statiszta (casting) fotózáson nem voltak pattanásaim, 2-3 hete jöttek elő, ezért kérdezem, mert a képen még nem volt rajtam.


Tudom, hogy a férfiakat is sminkelik a helyszínen, de vajon eltudják "tüntetni" úgy hogy kelljek nekik még? Valamint nem látszik a filmben hogy sminkelve voltam?

2015. okt. 6. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan statisztálok. (Talán fogunk is együtt dolgozni. :))

A férfiakat is sminkelik, és igen, a legszélsőségesebb esetektől eltekintve bármit simán eltüntetnek. Még tetoválásokat is úgy lefednek, mintha ott sem lennének, szóval a pattanásaid nem fognak gondot okozni.

Főleg, hogy a tömegjeleneteknél általában úgysem vesz téged kifejezetten közelről a kamera. (Hacsak nem vagy kiemelt statiszta, de akkor arról előre tudsz.)

2015. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!