Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne jöjjek...

Mit tegyek hogy ne jöjjek mindíg zavarba? 16/L

Figyelt kérdés
Mikor hozzám szól egy fiu kicsit elpirulok ez semmi,de amikor már az a srác szól hozzám aki tetszik akkor már fülig bepirosodik az arcom és zavarban vagyok,mit tegyek ezz ellen mert nagyon zavaró és kínos.
2015. okt. 6. 18:15
 1/6 anonim válasza:
legyen önbizalmad, egy mély levegő és maradj természetes, ne úgy nézz rá mint aki nagyon tetszik, hanem mint egy ismerősre. ha van önbizalom akkor simán menni fog.
2015. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)és még annyit kifelejtettem a kérdésből,hogy ha be vagyok alapozózva,vagy ha hiányos fényviszonyok között vagyok pl:discoba akkor nem pirulok el mert magabiztosabb vagyok hogy ha el is piruélok akkor ugy sem naygon látszik :D lehet hogy butaság de ez van :D
2015. okt. 6. 18:50
 3/6 anonim válasza:

Sok sikert :) csak ne vidd túlzásba a sminket.

25F

2015. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)amúgy sem szoktam magam nagyon sminkelni
2015. okt. 6. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ne zavarjon. Nagyon aranyos reakció, és nem hiszem, hogy az illető emiatt bármi rosszat gondolna rólad. Ha észreveszi, valószínűleg hízelgőnek találja. Mindenki szeret tetszeni (normál esetben) az ellenkező nemnek, és ez pont annak a jele.
2015. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) csak azért zvar mert ilyenkor nem nagyon tudok beszélni és ezért azt hiheti hogy zárkózott vagyok
2015. okt. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!