Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen animét?

Tudtok ilyen animét?

Figyelt kérdés

Hali! Shounen+Shoujo anime kéne nekem, szóval hogy van benne szerelem is meg harc is.

Ne legyen 900 résznél több. És ne legyen 4 résznél kevesebb. A legfontosabb amiért senki se fog tudni ilyen animét~ Az, hogy a kiscsaj is sokat harcoljon, ne csak a srác.



Eddig elviseltem, hogy a lányok csak ott állnak és néznek, de most hogy megnéztem a Kurokami The Animation-t, észbekaptam. A LÁNYOK IS HARCOLHATNAK.


Szóval szerelem is lehet benne.


A durvább műfajokat mellőzném. (Ecchi,Hentai,Yuri,Yaoi,Shouta,Horror)



2015. okt. 6. 20:47
 1/8 anonim válasza:
Hat szerintem ilyen a Bleach(ebbe nincs annyira sok szerelem), meg van a Fate/stay night es a guilty Crown, ami szemelyes kedvenc :)
2015. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Fate/stay night jött be nekem :))
2015. okt. 7. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is az inuyasha
2015. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben ^^
2015. okt. 7. 19:10
 6/8 anonim válasza:
Az Inuyasha mellé, ugyanattól az alkotótól a Ranmát ajánlanám. Bár az inkább a humorra fekteti a hangsúlyt, de szerintem ez csak az előnyére válik.
2015. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gyerekek van egy kis gond.

Elkezdtem az Inuyashát ma, de nagyon rossz a szinkronja, és magyar felirattal csak 40 részig van. Most odaértem, és megszívtam. Mert nincs tovább......És a szinkron olyanszinten nem tetszik, hogy meghalok.Fuu...*Pedig olyan jó anime* xdd Na igen. Shounent keresek amiben a lány is harcol, és kb. annyi Shoujo is lehet benne mint az Inuyasha. De a durvább műfajokat hagyjuk.(MAGYARUL;Ne írjatok Hentait,Ecchit,Se Horrort. ^^)És valami tűrhető grafikája legyen, ne olyan mint a Yu yu hakusho-nak. Lehet hosszú is rövid, is lehet dráma is ha nincs más, olyan amilyet akartok csak Shoujo+Shounen legyen, és mint mondtam durvább műfajok kizárva, és tűrhető grafika.FONTOS HOGY MAGYAR FELIRATOS LEGYEN

2015. okt. 10. 15:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs Ncore-om :( Ismerőseimnek sincs.
2015. okt. 10. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!