Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segit az angol háziban,...

Valaki segit az angol háziban, forditani kéne?

Figyelt kérdés

Nos... Most mentem 9-be és eddig nem tanitottak nekem angolt... Az igazgatónő tanitja nekünk az angolt, és ötletem sincs, hogy kedjek hozzá.. A szöveg amit le kéne forditani:

Az én iskolám nagyon nagy. Sokkal nagyobb, mint a legtöbb magyar iskola. Iskolánknak van négy udvara, ezek közzül a legnagyobb a zöld udvar, a legkisebb pedig a sportpálya. A fő folyosó rövidebb, mint a mellékfolyosó. Azt hiszem a leghosszabb folyosó a földszinten található. Az iskola épületének az utcai része nagyon hosszú, majdnem olyan hosszú, mint az utca.


Ez lenne. Nagyon megköszönném ,aki segit, illetve azt is szeretném tudni, hogy hogy fejleszthetném az angol tudásomat?

Köszönöm előre!



2015. okt. 8. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel. Ha eddig nem tanultál angolt, kezdő csoportba kellett volna tenni. Ez a szöveg nem kezdő szint. Ha fejleszteni szeretnéd magad, keressetek egy magántanárt. Szívesen segítek, de megcsináéni nem fogom helyetted, mert azzal nem leszel előrébb.
2015. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!