Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Androidos telefon vagy apple 3gs?

Androidos telefon vagy apple 3gs?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 11:57
 1/3 dfg quill válasza:
Android!!
2015. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 3gs-t ki vesz manapság? A legolcsóbb, zs-kategóriás mai készülékek is simán elverik minden téren. Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mintha ma valaki polski fiatot ("kispolszki") akarna venni.
2015. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jack Alvin ***** válasza:

Csak a különbség az hogy az iOS kevesebb erőforrást igényel nem úgy mint az Android. :)))

Neked kell eldöntened. Mire használnád?


Az Androidról azt kell tudni hogy nagyobb erőforrást igényel vannak belőle olcsóbb árkategóriáktól a megfizethetetlenig de sokkal könnyebb feltörni, fizetős alkalmazásokat ingyen rá tölteni :)


Az iOS-ről meg azt kell tudni hogy az iPhone-ok drágák de megéri az áruk. Gyors gördülékeny megbízható, biztonságos rendszer. ;)


Pluszba: A Windows Phone-ok sem rosszak. Én azt használok minden nap és elégedett vagyok vele ráadásul olcsóbb árkategóriában is egy minőségi telefont kapsz nem úgy mint Androidból. :)


Remélem tudtam segíteni! :)

Üdv! :)

2015. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!