Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak a falamra?

Mit rajzoljak a falamra?

Figyelt kérdés
Szeretnem kidíszíteni valamivel a szobám falát mert egy kicsit unalmas, nekem nincsenek jo otletem mert nem vagyok tul kreatív, de a barátaim es a szüleim szerint is szépen rajzolok ugyhogy megoróbálkozok ezzel. Előre is köszönöm a válaszokat

2015. okt. 11. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így elég pontatlan. Milyen színű a szobás fala? Miket szeretsz? Érdeklődési kör?


Az én falam például japán kanjikkal van tele, mert nagyon érdekel a japán kultúra, így ez a díszítés közel áll hozzám.


Ilyen szempotok szerint gondolkodj.

2015. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A falam szurkeskek szinu es szeretem az absztarkt mintakat es az erdo razokat, de milyen szep mintak vannak?
2015. okt. 11. 14:25
 3/5 piriiiii ***** válasza:

Hú, azért óvatosan ezzel. Én is rajzoltam kb. 13-14 éves koromban a falamra, amikor lómániám volt, mindenféle lovat, meg Szimbát is lerajzoltam meg ilyen gyerekes dolgokat. Aztán azt nehéz volt leszedni... Most múlt télen, 18 évesen jutottam oda, hogy le kellett festeni a falat újra... :D

Nagyon válogasd meg, mit akarsz a faladra rajzolni, mert macerás eltüntetni, ha nem úgy tetszik. Persze, egy sor szekrény mindent megold.

Rajzolj egy ablakot, ami egy napos rétre nyílik.

2015. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, az ablak jo otlet :)
2015. okt. 11. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!