Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy webshop ahol...

Ha lenne egy webshop ahol Magyarországon nem kapható jóminőségű édességeket árulnának jó áron rendelnél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

EGYÉRTELMÜEN IGEN!!! :D

Imádom az édességet O.O

2010. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igeeen :P
2010. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egy édesség nem ér ennyit, hogy külön szánjak rá időt. Nagybevásárlásnál megveszem a szokásosat.
2010. márc. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az édességet.

Max különleges alkalmakra rendelnék, pl. karácsonyra valami nagyon híres és nagyon finom dolgot.

Vagy ha van valami nagyon dekoratív (szép) akkor azt születésnapra vagy ilyesmi.

De én is inkább veszek valamit a boltban, minthogy rendeléssel bíbelődjek.


Egyébként az ötlet jó, ilyenről még nem igazán hallottam, ha sikerülne kellően reklámozni a csokifanatikus réteg tuti rendelne :))

2010. márc. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti. Csak Dr. Peppert is lehessen már kapni mert meg akarom kóstolni :D Ha döntöttél írj privátot mert valszeg majd tényleg rendelnék ha nem túl drága :D
2010. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!