Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook ha egy illetőnek azt...

Facebook ha egy illetőnek azt irja ki, hogy 3perce volt aktiv és nem volt fent az igaz lehet? Ezen van a vitánk sajnos.

Figyelt kérdés
Rá megy a kapcsolatunk már

2015. okt. 12. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóval ha azt mondom hogy nem akkor vége a kapcsolatotoknak? Na hát én nem akarok semmi jónak az elrontója lenni, tehát lehet igaz.
2015. okt. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből gratulálok, hogy a kapcsolatotokat és az életeteket egy közösségi oldal meg a chat határozza meg. Talán ha néha kiszakadnátok a gép meg a telefon mögül, és élnétek a való világban, akkor sikerülne normális emberi kapcsolatokat is kialakítani.

Egyébként meg át lettél cseszve, ha aktív volt, akkor aktív volt, bármit is mond.

2015. okt. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy valaki más feltörte a facebookját és nem ő van fent.Egyszer-kétszer előfordulhat.De ha rendszeresen ez van, akkor szerintem hazudik neked.Akkor meg hagyjad, ne foglalkozz vele.Nem érdemes, hidd el.
2015. okt. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenen vitázni, vazzz...
2015. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, igaz lehet!

engem is többen kérdezek már, miért nem válaszolok a levelekre, látták, hogy "aktív" voltam.

- a magyarázat többféle is lehet:

laptopon mobilstickem van, telefonon is rajta van a face.

Ha néha felnézek a facebookra, nem szoktam kijelentkezni sem a gépen, sem a telefonon, csak bezárom az oldalt. Reggel, amikor bekapcsolom a gépet,

akkor jelzi az ismerősöknek a face és messenger , hogy aktív vagyok, holott nem is néztem be.

Kipróbáltuk, tehát nyugodtan hidd el a párodnak, ne vitázzatok :) békülést nektek

2015. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ilyenen ne vitázzatok..ne facebookon beszéljetek hanem a való világban, ott nem fogtok csalódni, veszekedni.
2015. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Persze azoknak is akik egyből támadják az embert...Mindössze kiváncsi voltam,hogy a facebook "aktív"része mennyire megbizható és most becsapnak vagy nem..
2015. okt. 14. 01:12
 8/9 anonim ***** válasza:

ha mesengere van könnyen lehetséges, elég ha csak órát megnézi és már aktívnak jelzi, vagy az is lehet, hogy azt írja, hogy látta és közben csak a mesengeren ikszelte ki, hogy ne villogjon neki a bejövő üzenet


ezen ne vitázzatok, nem érdemes... keresetek másat amin lehet

2015. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2015. okt. 16. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!