Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bunkók, akik diszgráfiás...

Miért bunkók, akik diszgráfiásnak vallják magukat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 23:53
 1/9 anonim válasza:
42%
Mert ezzel probálják magyarázni, h nemtudnak írni, azaz félig analfabéták. Gyakorolniuk kéne talán és akkor sikerülne. Plusz azér is mer ezzel felmentést kaphatnak érettségi irásbeli alól. És ez a többiekre nézve nem valami fer.
2010. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy hivatkoznak fogyatékosságukra, de miért olyan bunkók ezen az oldalon?
2010. márc. 16. 07:15
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
A diszgráfia egy valós pszichológiai "betegség". Ne legyen már ennyi okos ember itt úristen..
2010. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
azt nem tudom miért bunkók
2010. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is többségük a diszgráfia mögé takarózik.
2010. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A diszgráfia valóban létezik, de vannak, akik visszaélnek vele.

A bunkóság viszont nem a diszgráfia velejárója. Ha sok bunkó van közöttük, az a korábbi élethelyzetükből adódhat. Lehet például még mindig kisebbségrendűségi érzésük és feltűnési viszketegségük.

2010. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is diszgráfiás vagyok,nem vagyok bunkó és az iskolába sincs róla papirom :)

Mivel most jöttünk anyával rá..

1. korom óta,soha nem fogok ez mögé bujni

2010. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled első! Aki Diszkes annak nincs joga a felmentés alól. Megkapja ugyan azt a papírt.
2011. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én diszgráfiás vagyok, de hatalmas igazságtalanságnak érzem a plusz dolgokat másokkal szemben. sok mindent nem is kérek amiket lehetne, például minden dolgozathoz kaphatnék még időt, de biztos furán néznének a többiek hogy nekik miért nem lehet, és tudok én írni, csak nagyon csúnyán bármennyire is igyekszek, nem tudom jól fogni a tollat. de nem hangoztatom mindig hogy diszgráfiás vagyok, de ha kérdezik hogy miért így írok akkor elárulom azért.

tehát nem értek egyet azzal hogy minden diszgráfiás bunkó, nem én akartam ilyen lenni. biztosan sokan vannak akik visszaélnek a diszgráfiával, igazából bárki kaphat ilyen papírt, aki bemegy kivizsgálásra, és szándékosan rosszul ír, az ilyen már tényleg bunkó.

2012. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!