Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressről ruhát rendelni...

Aliexpressről ruhát rendelni érdemes?

Figyelt kérdés
Meg fog érkezni vagy inkább csak átvágnák? És a minőség nagyon gyatra?
2015. okt. 12. 19:51
 1/7 anonim válasza:
Aliexpressről ne rendelj. Inkább ebay. AZ Aliexpress az eladót védi.
2015. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valóban, inkább e-bay!
2015. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt honnan veszitek?? Az Aliexpressen az eladó ugyanúgy mint ebayen, csak akkor kapja meg a pénzt, ha visszaigazolod hogy a termék megérkezett és megfelelő. Ha nem, és ezt időben jelzed, akkor a teljes összeget visszakapod. Nem beszélve arról, hogy az eladók nagy százaléka itt is, ott is árul...

Nekem 99%-ban megérkeztek eddig a dolgok. A minőség nagyon változó, vannak szuper darabok és ki lehet fogni silányat is. Meg kell nézni az eladó ÉS a termék értékeléseit is, van amikor az egyformának látszó két termék közötti 1-2 dolláros árkülönbség pont a jobb/rosszabb minőséget takarja.

2015. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
#3 az hogy megérkezik a termék az egy dolog. De én vettem egy táblagépet amiben a leírás szerint volt GPS vevő, valójában viszont nem. Dispute-ot indítottam, az eladó is elismert, hogy nincs benne GPS és rossz a leírás, kemény $5 kompenzációt ajánlott fel, amit persze nem fogadtam el. A végén az Ali döntött: választhatok, hogy megkapom az $5-t és megtartam a terméket, vagy visszaküldöm SAJÁT KÖLTSÉGEMEN (amikor az eladó hibázott), és akkor a vételárat visszakapom. Ebay-nél ilyen esetben az eladó fizeti a visszaszállítást (teljesen jogosan), úgyhogy ez volt az utolsó vásárlásom az Aliról. És nem is ez az egyetlen ilyen dolog, de most nincs kedvem telóról sokat írni.
2015. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez a kivétel, nem általános. Aminél minőségi kifogásom volt (nem sokszor!) mindig annyit kaptam vissza amennyit kértem, és semmit se kellett még visszaküldenem.
2015. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül megrendeltem, kíváncsi vagyok! Azért ezt választottam, mert nincs PayPalom, különben én is az eBay-ről vásároltam volna. Műszaki cikket meg sose vennék ilyen helyekről.
2015. okt. 13. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem ;) Ha fennakad a vámon, ÁFÁ-val már meg sem éri.
2015. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!