Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha nem tudom mi...

Mi a teendő, ha nem tudom mi az ügy amiben tanúskodnom kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! olyan problémám lenne, hogy kaptam egy levelet a Rendőrkapitányságtól, hogy beidéztek tanúnak. Sajnos nekem halvány lila gőzöm sincs arról, hogy miről kellene tanúskodnom, ugyanis nem történt velem semmi, és szemtanúja se voltam semminek. A papíron az áll, hogy hozzam magammal a tárgyi bizonyítékokat, feljegyzéseimet. Ezért érdekelne, hogy meg lehet valahogy tudni, hogy miben kellene tanúskodnom? Mert így nem tudom mit kellene magammal vinnem...

2015. okt. 13. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert az idezesen rajta kene lenni, hogy milyen ugyben hivtak be tanunak... Biztosan a rendorseg kuldte azt a levelet, es nem valamelyik haverod szorakoztat?
2015. okt. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan onnan jött. Postás hozta, személyesen vettem át, térti vevénnyel, a rendőrség címéről, a rendőrség pecsétje van rajta, minden adat rajta van, van rajta bűnügyi szám, illetve a nyomozó hölgy neve és telefonszáma is. Viszont nincs rajta mért hívtak be, csak törvénycikkejek, melyek azt írják le, mi lesz a büntetésem, ha nem jelenek meg.
2015. okt. 13. 01:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Talan hivd fel holnap, ha mar meg van adva nev meg telefonszam...
2015. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:

Az ügyiratszám alatt lennie kell tárgynak. Oda mi van írva?

Ha lemaradt, akkor telefonon érdeklődj, mondd el, hogy mikorra kaptál idézést és tudni szeretnéd, hogy milyen ügyben, és kinek az ügyében!

2015. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!