Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fairy tailesek! Ki az aki...

Fairy tailesek! Ki az aki natsu x erza vagy natsu x lisanna fan?

Figyelt kérdés
En nem tudom miert de nagyon utallom a natsu x lucy parositast...szerintem olyanok mint a narutobol naruto es sakura, van meg vki ezzel ugy mint en? Marmint hogy nem szereti ezt a parositast.

2015. okt. 13. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A Natsu-Erza párosítás semleges nekem, bár kicsit értelmetlen a számomra. A Natsu-Lisanna párosítástól meg kiráz a hideg. Mondjuk szerintem ebben az is szerepet játszik, hogy Lisanna karakterét lényegtelennek és idegesítőnek találom. Ha halott marad, egy pozitív múltbéli szereplő lett volna a számomra, de így...


Bocsi, hogy NaLu shipperként válaszoltam erre, de meg szerettem volna osztani veled a véleményem. :))


Amúgy ki az akit te shippelsz Natsuval? És Lucyt Grayjel vagy Lokival? (Csak azért mondtam ezt a kettőt, mert még nem láttam más Lucys shippelést.) Gajeel x Levivel hogy állsz? Én őket is imádom^^

2015. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat tudom...natsut senkivel sem lucyt sem annyira viszont a levi x gajeelt en is imadom :)
2015. okt. 14. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is Natsu x Lisana illetve Gajeel x Levi
2015. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!