Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok?

Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
6 eves korom ota gyermekotthonos voltam, par honapja toltottem be a 19. Elet evemet es semmi vegzettsegem csak a 8. altalanos. Most kikerultem a nagyvilagba egyedul es semmi elkepzelesem, hogy mit csinaljak. Nem tanitottak meg semmire, nincs kitartasom iskolaba keptelen vagyok bejarni egyszeruen nem megy, nem vagyok ra kotelezve. Meg is mit tudnek csinalni? Semmi csaladi hatter. Katonasagon gondolkoztam hatha ott lehet tanulni es helyre raznanak, de arrol sem tudok semmit. Valaki segitsen, kerem.

2015. okt. 13. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress munkát, bármilyet, mellette tanulj estin.
2015. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Vonulj be!


Pénz,szállás,meló,kaland,pitsák.

2015. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A katonaság nem rossz ötlet, biztos munkahely, onnan nem nagyon küldözgetik el az embereket, viszont nagy a túljelentkezés. Igazából el kéne végezned egy szakmát!!! 8 általánossal ilyesmiket csinálhatsz: autómosó, takarítás, segédmunka építkezéseken, gyári munkák.
2015. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!