Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki belinkelné ezeknek a...

Ria10 kérdése:

Valaki belinkelné ezeknek a koreai hírességeknek az Instagram nevét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit tényleg ők irányítanak. A Girl's Day és ha van külön a tagoknak saját akkor azt is ugyanígy a BTS -nek, a Got7 -nek, a BigBang -nek és ha van valaki akit ajánlatok nem muszály hogy koreai legyen vagy hogy híres akkor azokat is örömmel fogadnám. Előre is köszi a segítséget! 😘

2015. okt. 13. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sziaa.

Nem mindegyikben voltam biztos, ezért most csak azokat írom le, melyek 100%, hogy ők. Bocsii, csak ennyivel szolgálhatok. :\


BigBang:

G-Dragon: @xxxibgdrgn

T.O.P: @choi_seung_hyun_tttop (szokott furcsaságokat posztolni a drágaság, de ő az igazi Bingunk. :3 ♥)

Seungri: @seungriseyo

Taeyang: @__youngbae__

Daesung-nak nincsen még Instagramja.


GOT7:

Yugyeom: @yu_gyeom

Mark: @mark_tuan

Junior: @pepi_jr

BamBam: @bambam1a

Jackson: @jacksonwang852g7

Youngjae: @jbmtjr.jsyjbbyk

JB-nek jelenleg nincsen Instagramja.


Girl's Day:

Hyeri: @hyeri_0609

Minah: @bbang_93

Sojin: @ssozi_sojin

Yura: @yura_936


A BTS tagjainak pedig nincsen Instagram fiókjuk. Amiket találsz, azok mind hamisak.


/ Rinko^^ /

2015. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Bts-nek egy közös insta-juk van.: thebangtanboys

[link]

2015. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Utolsó oda van írva, hogy nem hivatalos oldal. A BTS-nek csak twittere van és, ha jól tudom, Weibojuk.
2015. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Got7 Jaebum: @prdsdef
2018. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziaa,a got7-nek leírták,a BTS-ről pedig annyit hogy most már mintha volna instájuk,de nem hiszem hogy az övék mert oda van irva h fanstagram,szerintem nekik csak twitterjük van,na meg V live meg asszem Kakaotalk?!utóbbiba nem vagyok biztos
2018. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!