Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az ebay-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én az angol ebay-en vagyok regisztrálva ( www.ebay.co.uk), és csupa jó tapasztalatom van. Általában kozmetikumokat, fehérneműt, apró ketyeréket szoktam rendelni, hihetetlen olcsón. Igaz, a termékek jó része hong kongi, ezért elég lassan jut el idáig, viszont eddig mindig mindent rendben megkaptam. Nekem egy dolog volt bonyolult: a fizetéshez regisztrálni kellett a bankkártyámat a PayPal rendszerbe, ezen eleinte nehezen igazodtam ki, meg nem voltam benne biztos, hogy ez biztonságos, de aztán utánaolvastam, és láttam, hogy ez egy nemzetközileg teljesen elfogadott fizetési mód, és miután regisztráltam, már teljesen kényelmesen és egyszerűen tudok vele fizetni.
2010. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!