Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es 9 napja...

17 eves vagyok es 9 napja kesik a menstruaciom miert?

Figyelt kérdés
A baratommal kb egy hete voltunk ugy egyutt h nem hasznaltunk ovszert de joval elotte kivette mielott elvezett volna, igaz h meg rendszertelen a menstruaciom de majustol mindig ugy jott h 4en es utana 7en es 4en s meg 7en s most pedig mar 14 e es aggodom h meg nm jott meg kerlek segitsetek, lehet attol h nagyon felvoltam fazva par napja v attol h idegeskedek?

2015. okt. 14. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de attól még mert kivette lehetsz terhes...AZ előváladékot nem érzi hogy jön, de mégis jön és abban is vannak életképes spermiumok. Szóval a biztonság kedvéért vegyél tesztet. Amúgy lehet idegességtől is, felfázástól is, meg úgy amúgy is.
2015. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne aggódj, ez a dolog nem úgy működik hogyha valami nem stimmel akkor gaz van. Van hogy valakinek 3hónapig nem jön meg és csak várni kell. Hogyha 2hónapig kiesik akkor vegyél egy tesztet mert ez a védekezési módszer nem teljesen biztos. A férfi nem csak akkor ereszt ki spermiumot mikor elmegy hanem közben is. De annyira keveset hogy annak kicsi esélye van hogy beléd jutott. Szóval nem kell aggódnod a 9 nap az teljesen normális 20 év alatt :))) csak relax és csinálj mindent úgy ahogy szoktál ;)
2015. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat mert nagyon ideges vagyok maskor is kesett de ennyit soha sem, az igazsag az hogy a hetvegen mar egyet teszteltem es negativ lett viszont mar annyi mindent hallottam es olvastam h nm lehet megbizni a tesztekben h meg igy sem nyugodtam meg .
2015. okt. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!