Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőhét szerdán lesz a gólyabá...

Jövőhét szerdán lesz a gólyabál előválogatás és nem tudom hogy mit adjunk elő?

Figyelt kérdés
báarmi elő lehet adni BÁRMIT ami érdekes de nincs tehetséegem mit adjunk elő ? ötleteket várok :)

2015. okt. 14. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetek! :D

Mindig bejön.

Helyszínen csinálj szendvicset és rakj bele olyanokat amiket nem igazán akar senkisem megenni.

Javaslom:

Erős pista sportszelettel kozzávalók uborka zellerzöldje drazsé cukor ...stb

Mindenképpen valami grimaszos étel mint a citrom az erős paprika, a nyers tojás, csokoládé sósan, tejszínhabos foghagyma...stb

Ezt 3 évig emlegetik és mindig nevetni fognak rajta.

Ne ítélj ameddig nem kostoltad.

Ha eszik belőle akkor már nem ítél el és nincs cseszegetés.

Ártatlan és vicces.


_______________

De ha nagy tömeg elött kell akkor öltözzenek be a fiúk lányoknak a lányok fiúknak és keringőzzenek keringőre.

Mindenkit ledöbben egyszerű és elegáns.

________________

Klasszikus torta az arcba!

Lehetne hogy tejszínhab és szakállt és szemöldököt fújni belőle és ellenkező nemű személy pórázon mint egy kutya lenyalja! Átöleli meg minden ez is jó poén de szívmelengető.


Amúgy a suliban nagy csibész voltam nagyon sok ugratást csináltam.

2015. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm :)
2015. okt. 18. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!