Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichológus szeretnék lenni,...

Egy La'ny kérdése:

Pszichológus szeretnék lenni, viszont tetoválást is szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy a pszichológusnak nem lehet látható helyen tetoválása úgy mint az orvosokna.Ez mennyire igaz?

2015. okt. 14. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Legyen tetkod nyugodtan, ahogy elnezem nem birnad a sulit elvegezni se.
2015. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam le? Sajnálom...
2015. okt. 14. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem, hanem szerintem mar eleve szar a hozzaallasod. Mi vagy te valami szolarium, ,tetko, orrpiercing?? Meg nem lattam plazacica pszichologust.
2015. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Tegyél le róla, hogy pszichológus leszel, és varrasd agyon magad!

A tetkót megvalósíthatod, de a kérdésed alapján bizton kijelenthető, hogy sose leszel pszichológus.

Legalább az egyik vágyad teljesül(het).

2015. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy ez a véleményed...egyáltalán nem vagyok,voltam és nem is leszek "plázacica".A barátommal szeretnénk egy közös tetoválást, és nem pár hónapos kapcsolatról van szó, 4 éve vagyunk együtt (csak ha netalán ebbe is belekötnél).A második dolog az,hogy egy szimpla kérdést tettem fel, nem azt vártam el,hogy ki elemezz. Egy pár mondatból nem tudod meg,hogy ki vagy, hogy milyen vagyok. Egy komoly választ szeretnék.
2015. okt. 14. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

" Egy komoly választ szeretnék."

Ehhez előbb kell egy komoly kérdés.

2015. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon komolyan gondoltam ezt a kérdést.Nem tudom,hogy mi bajod van vele...de jobb lesz ha abba hagyjuk ezt a beszélgetést :)
2015. okt. 14. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is: milyen pszichológus akarsz lenni? Mert azért nem mindegy, hogy haldokló emberekkel szeretnél foglalkozni egy hospice-nál, egy komolyan vett cégnél akarsz hr-es lenni, vagy csecsemők fejlődését akarod vizsgálni. És ez csak pár példa, rengeteg egyéb szakirány, terület létezik. A tetoválásról írnál néhány infot? Hova szeretnéd, hogy néz ki kb?

Konkrétan nincs tiltva ilyesmi, viszont érdemes átgondolni, hátrányba kerülsz-e vele, a megfelelő kliens-szakember kapcsolat kialakítását illetően.

2015. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Csináltasd olyan helyre, ahol el tudod takarni. És vannak alapozók tetoválás elfedésére. :) De inkább az előbbi. És akkor klienseidnek nem kell látni.
2015. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A karomra szeretném csinálni, még nem tudom pontosan,hogy a pszichológia melyik ágára szeretnék menni, az idővel eldől.Viszont ha nincs meg tiltva, az eltakarása könnyen megy :) köszönöm a választ :)
2015. okt. 16. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!