Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek egy lányt mint még...

Szeretek egy lányt mint még soha senkit mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés
Szeretek egy lányt mint még soha senkit. Első szerelmem. ő is bevallotta hogy többet érez de van barátja már több éve és szereti de megszokásból van vele. Nagyon sokat sírtam már miatta, az a legnagyobb baj hogy osztálytárs és mindennap látom, szerintetek engedjem el hogyha szeretem vagy küzdjek érte a barátja mellett?

2015. okt. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen harcolj!
2015. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze azt súgja nekem is a szívem... de most úgy harcoljak hogy neki van barátja és túrjam ki? Én sem örülnék ha valaki belemászna a kapcsolatomba. De ha elvileg többet érez akkor nem kellett volna már otthagynia őt? Mert szerintem őt jobban szereti.. nem hagyta volna már őt ott hogyha irántam többet érez?
2015. okt. 14. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A szokás nagy úr. A jelenlegi barátját megszokta, nyilván szereti is valamennyire, és a legkényelmesebb az, ha vele marad, mert az biztos. Sajnos sokan gondolkoznak így, ezért van annyi rossz kapcsolat. Ettől függetlenül megvan rá az esély, hogy mégis kilépne a jelenlegi kapcsolatából.


Mindenképp próbálj küzdeni érte, az semmiképp se foglalkoztasson, hogy a másik pali mit fog érezni. Persze zavaró, hogy neki rosszat tehetsz, de ilyen esetben magaddal foglalkozz.

2015. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő állandóan veszekedik vele.. van hogy több héten keresztül nem beszélnek.. aztán megint jóban vannak egy darabig. Régen mindig elmondta, de most már egy ideje sosem hozza fel előttem. Igaz még sosem kérdeztem meg hogy legyen e valami több közöttünk, csak elárulta hogy többet érez és én is de eddig egyikünk sem nyitott.. én csak azért nem mert ő ott van neki de akkor is érzem hogy hogy viselkedik velem.. és már több mint fél éve de közben meg tudom hogy még szereti a barátját de érzem hogy már csak megszokás miatt van vele mert szerintem nem normális ha így viselkedik velem és be is vallja hogy több van, ott már valami elromlott náluk szerintem vagy csak fellángolás lennék? Nem tudom.
2015. okt. 15. 18:26
 5/5 zsoldos_istvan válasza:
Várd ki míg nagyon elharapozzik egy vita és ekkor csapj le a lányra (akkor amikor ki van ábrándulva a pasijából) ez igen gyerekes de tiéd lehet szíved választottja. (Ez úgy hangzott mint valami középkori maszlag XD)
2018. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!