Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen motort vegyek simson...

Tamás2000112 kérdése:

Milyen motort vegyek simson helyett?

Figyelt kérdés
Hamarosan lecserélném a simsont valami nagyobra.Valmi mz-re gondolok. De azt mondják róla hogy sokat kell szerelni. Én olyat akarok venni amit néha néha kell szerelni de nm olyat ha meghajtom 120-szal akkor utánna szétesik. Valami 1979-2000 évjaraok körül szeretnék venni. 500cmm alatt legyen.Az aprilliát neirjatok mert az nekem nm jön be. Valami olyat akarok venni ami megy 140-et de ezt lazán. Olyanokat irjatok ami ugy néz ki hogy megállok a rendörlámpánál vele és az autoban azt gondolják hogy hu de szar meg lassu de aztán tud azért menni.De olyat irjatok ami nem kerül milliokba.

2015. okt. 17. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
na mi van a nagy simson projekttel? xD édes istenem simsont és az mz-t se kell szerelgetni csak normálisan össze rakni haverom 250-es etz-je 110 az útazója ha meg meghajtja megy 130-at és nem hullik szét nem kell szerelgetni mert normálisan van össze rakva de hiába mondom itt sok embernek már vagy milliószor elmontam hogy normálisan kell össze rakni a simsont meg az mz-t és akkor nem szerelgetni kell olyan motor meg nincs amit nem kell szerelgetni mindet karban kell tartani nem csak menni vele
2015. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!