Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol magyarra le lehet fordítani a japán szavakat, de nem a képírásos japánt, hanem a "simát"?

Figyelt kérdés

Tehát egy ehhez hasonló szöveget szeretnék lefordítani: Atashi no dokoka de nanika ga kieuse

Ez gondolom japán nyelvű, de nem képírásos. Eddig nem találtam olyan oldalt, ahol ezt lefordították volna. Ha nem japán, akkor bocsi, bár akkor nem tudom, hogy mi lehetne.


2010. márc. 16. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
TESSÉK ITT MINDEN NYELVET TUDSZ FORDITANUI : [link]
2010. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN HOGY TE VAGY AZ ÖTEZREDIK EMBER AKI A WEBFORDÍTÁST MONDJA NEKEM, de ha figyelmesen elolvastad volna a kérdésemet, akkor látnád, hogy nem találtam olyan oldalt, ami a sima japánt is lefordította volna, tehát kellett volna lennie annyi észnek a fejedben, hogy legalább kipróbálod, hogy ITT SE FORDÍTJA LE, mielőtt ideírsz. Idióta.
2010. márc. 16. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Google-re rámész, és baloldalon fent van a Fordító. Ott kiválasztod a nyelvet és kész. Menj rá arra, hogy Latin betűs átírás megjelenítése.

Én próbáltam lefordítani, de nem sikerült, de attól még szavakat fordít

2010. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HUN_Sector ***** válasza:

[link]


Minden bizonnyal egy nem létező dolog fogalma, amit a Két pasi meg egy kicsi írója talált ki.

2012. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!