Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeretlen telefonszám zaklat!...

Ismeretlen telefonszám zaklat! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Lassan egy hónapja folyik ez az egész...

Naponta vagy tízszer felhív egy ismeretlen szám (nem jelez ki számot).

Felveszem, beleszólok hogy ki az, de semmi....totális csend a háttérben, még csak háttérzajokat se hallok, ha én nem nyomom le a telefont, akkor az örökkévalóságig tarthatna a "beszélgetés".Múltkor ugyanis kipróbáltam, felvettem a számot, és úgy hagytam...stopperrel mértem az időt.20 percig hagytam úgy a telefont, de a beszélgetés még mindig tartott, és a vonal túlsó végében még mindig néma csend uralkodott.

Annyi a "szerencse", már ha lehet ezt annak hívni, hogy a legtöbbször napközben hívnak, de nem egyszer volt már, hogy éjfélkor vagy hajnali 2-kor hívtak engem.És mindig ugyanaz a néma csend a vonal végén...

Mit lehet tenni ilyenkor?Vagy inkább úgy kérdezem mit tanácsos tenni ilyenkor?Attól tartok ha rendőrségre mennék elzavarnának, hiszen nem ír ki számot, csak annyit hogy ismeretlen.



2015. okt. 17. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarnak el a rendőrségtől, mert ha feljelentést teszel, és nyomozás indul, akkor az eljárás keretében kikérik az információt a mobilszolgáltatótól. Szóval le tudják nyomozni, ki az, egy próbát legalábbis mindenképp megérne.
2015. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen arra nem gondoltál hogy nem veszed fel azt a hívást ami szám nélküli? Ne vedd fel és egyszer majd megunja. Vagy nyomd ki.
2015. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Már számtalanszor nyomtam ki vagy csak szimplán nem vettem fel, de ez a valaki vagy valakik egyszerűen nem unják meg.Egész nap meg nem lehet kikapcsolva a telefonom, mert szüleimmel telefonon tartom a kapcsolatot, és gyakran beszélünk, van hogy naponta többször is.

2015. okt. 17. 16:42
 4/8 A kérdező kommentje:
De amit tényleg érdekesnek találok az az, hogy tényleg még csak háttérzajt se hallok, mintha nem is ember hívna, hanem valami gépről hívnak...
2015. okt. 17. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendőrségi feljelentés zaklatás miatt. Kötelesek vele foglalkozni, ráadásul relatíve egyszerű az ügy, hiszen rendőrségi megkeresésre a szolgáltató köteles kiadni a hívószámot.


Jól mutat a statisztikában a megoldott ügy, meg aztán amúgy sincs mit veszteni, nem?

2015. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves utolsó.

Nos, úgy döntöttem várok még egy hetet, ha továbbra is hívogatnak, irány a rendőrség, aztán majd írok a fejleményekről!Köszönöm az eddigi válaszokat, de ha esetleg még hozzászólnátok, akkor várom még a válaszokat!

2015. okt. 17. 17:37
 7/8 anonim válasza:
A bejövő hivásokat semmilyen rendszer nem rögziti .
2015. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem anyukámat zaklatta egy ismeretlen szám (nem most, még régebben) és telefonszamot váltott. Az is jó megoldás.
2019. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!