Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik játékot...

Szerintetek melyik játékot éri megvenni?

Figyelt kérdés
H1z1,Rust,arma 3.A lényeg hogy van most 5500 forintom és szeretnék valami új játékot venni.A h1z1-el már régóta akarok játszani de most hogy megtudnám venni,nem igazán vagyok benne biztos hogy tetszene.A másik meg hogy haverom nem venné meg mert szerinte rossz úgyhogy egyedül kéne játszanom.A rustról annyit tudok hogy radioaktívitásos játék.Ami nagyon tetszik benne az az hogy radioaktívos tehát óvakodjunk a sugárzástól.Ez nagyon jó.Viszont a játékból tényleg semmit nem tudok.Az arma 3-ról annyit hogy megvan az arma 2.A gond az hogy nem vágom a mai napig hogyan multizzak vele pedig nagyon faja játéknak néz ki.Tehát az a valósághűs,izgalmas játék,de mégse tetszik annyira.

2015. okt. 17. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
H1Z1 ugyan az, mint a Rust, ami ugyan az, mint a DayZ, tehát egy mintára épülő zombis túlélő játék... nem tudom miért akarod mindenáron elkölteni azt a pénzt, de hogy őszinte legyek egyik jjátékot sem tudnám ajánlani, maximum az arma3-mat, bár azzal nem játszottam, dee az a leg értelmesebb (ott van hozzá ráadásul a dayz mod is ingyen, ha akarnál rustolni ,agy bármi)
2015. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom de valami újra vágyom.Azt elfelejtettem mondani hogy nekem van dayzom és a h1z1 azért is érdekel inkább mert van benne battleroyale.
2015. okt. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!