Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudná mondani nekem valaki,...

Toth akosssssss kérdése:

Megtudná mondani nekem valaki, hogy a Gravity Falls c. sorozat 3. évad mikor jön ki? És ha kijött akkor hol tudnám megtalálni.

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 17:13
 1/4 Lipton18 ***** válasza:
A második évad 18. részénél tart a sorozat.(vagyis, az a rész lesz a következő) 3. évad nincs bejelentve, hogy lesz-e vagy sem. Egyébként az 1. évadot és a 2. évad eddig kijött részeit az animeflavoron tudod megnézni(eredeti nyelven)
2015. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%

Sajnos nem lesz harmadik évad. A Weirdmageddon 3. lesz az utolsó része a sorozatnak.

Kár, egyik kedvenc rajzfilmsorozatom.

2016. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Rengeteg utalás van a harmadik évadra, de semmi nem biztos. Eddig kettőt találtam: a see you next summer üzenetet és angolul amikor bill elpusztul valami értelmetlen dolgot hablatyol, de vissza felé meghallgatva az jön ki, hogy feltâmadok az ősi erőből és elpusztító mindenkit! Ez elég fura nem?
2016. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hey. Olvastam angol cikkeket és Alex azt írta hogy a sorozatnak nem lesz folytatása, de viszont ha a rajongók szeretnének, lesznek ilyen rövid kis részek,... (Mondjuk ezt 2016-ban irta...És nem lett belőle semmi.)
2018. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!