Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem fel ezt a...

Hogyan tegyem fel ezt a kérdést úgy hogy elfogadja a rendszer? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Fel tettem egy kérdést amit kb 5 perc múlva kitörölte valami ilyesmivel: az nem apró hirdetés bagy csere-bere oldal. Hogyan fogalmazzam meg ezt a kérdést? A kérdés ez: "Ha lesz valakinek vagy van kicsi dalmata hörije akkor kérlek írjon mert az hallottam hogy ezek ritkák és én minden kép szeretnék egyet? Ha van Nyírházi vagy a környökén lévő ajánlat szívesen érdeklődök íránta."

2015. okt. 22. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudod feltenni úgy, hogy ez ne legyen apróhirdetés. Mi is az apróhirdetés? Valamilyen termékre/szolgáltatásra/egyébre szükséged van, és te felhívást teszel közzé, hogy mások megtalálják és teljesítsék azt. Nincs az a virágnyelv amiben leírva te úgy keresel hörcsögöt, hogy nem írod bele ezt az információt, ha pedig beleírod akkor az bármilyen átvitt értelemben is apróhirdetés marad.


Ez az oldal konkrét kérdések és válaszok kiírására való, ezért nem hirdethetsz itt. Ha azt kéred hogy írjanak, az pedig "kérés", és azt sem lehet. Ha úgy kérdezed hogy "írna-e valaki", az eldöntendő kérdés, és azt sem lehet. Lényegében nem teheted fel ezt a kérdést az oldalon, semmilyen módon.

2015. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!