Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv az lenne a kerdesem hogy...

Brunbauer Zoltán kérdése:

Üdv az lenne a kerdesem hogy vettem egy aprilia red rose 125 t ami 22 kw és én csak 11 kw-os motort vezethetek, ezt meglehet valahogy oldani hogy nekelljen lefolytatni a motort?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 16:04
 1/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb: lerakod az A2 jogsit.
2015. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetbe vagy mint én pár éve. 2009-ben vettem egy BMW 318-at, csak az volt a baj, hogy nem volt jogsim, sofőrt fogadtam a kocsihoz. Mostmár van jogsim, de már nincs meg a BMW 318 :)


Amúgy a viccet félre téve, sehogy nem lehet megoldani, csak az A2 vagy A kategóriás jogosítvány megszerzésével. Továbbá, motorozol vele és ha szerencséd van, akkor nem kapnak el.

2015. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válasz!csak azért kérdeztem mert például a használtautón is láttam nemcsak eggyet hogy 30-40 le és mégis a1-re van lepapíroztatva szóval 11kw-ra.

valahogyan csak meglehetne oldani

2015. okt. 24. 19:43
 4/10 anonim válasza:
Akár ha elmész egy szakműhelybe vagy egy autószerelőhöz ott meg tudják csinálni legalábbis irányt mutat abban hogy kell megycsinálni
2015. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapból ezek a motorok 11 kW-os forgalmival kerülnek eladàsra, aztàn a fojtàsok kivételével màr leadjàk a valós teljesítményüket. Ha ezt nem vizsgàztatjàk újra, akkor marad az eredeti forgalmi, de a motor erôsebb, ameddig nem csinàlsz zürt, addig nincs is baj vele, utànna màr van. Nekem is volt egy Aprilia Rs125-ös motorom, forgalmiba 30 kW volt beírva, de én levizsgàztattam mert motorból volt jogsim, kocsiból akkor még nem, de ezt írtam fentebb hogy soföröm volt. Gyàrilag az én Aprilia-m is 11 kW-al került forgalomba, de a màrka szervíz megcsinàlta és le is papíroztàk.
2015. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!és megtudnád légyszíves mondani hogy a márkaszervíz mennyiért csinálná meg?
2015. okt. 26. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
a sajátomat 270 000 ft-ért csinálták, kipufogó rendszer csere volt, lánc csere, vezérlő elektronika, power elektronika, azt hiszem egy dugattyú és egy hajtókar csere, plusz a márkaszervíz munkadíja.
2015. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lenne még 1 kérdésem!hogy a red rose-nál a visszajelzőn mit jelent a temp?
2015. nov. 9. 00:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Hőfok
2015. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2015. nov. 10. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!