Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem teljesen üres az...

Úgy érzem teljesen üres az életem és feladok mindent. Már nem éltet semmi. Van értelme élnem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem senki se szeret, nem tudom mit tehetnék? Én már csak meghalni akarok. Mit tegyek, már ha van még megoldás? 20/l
2015. okt. 26. 11:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ölelgetésre vágysz?

Szeretkezésre?

Vagy arra, hogy valaki keresi a társaságod, akivel jó elvagy???

2015. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak annyira, hogy valaki rám nézzen, megkérdezze élek-e, érezzem, hogy van értelme élnem akkor is, ha nem kell valakinek valami tőlem. Csak ennyire. Hogy észrevegyenek stb.
2015. okt. 26. 13:48
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha elbújsz másoktól, akkor azt fogják hinni, hogy nem akarsz tőlük semmit. Meg nem is biztos, hogy sokan látják, hogy gondod van. Nem tudhatod, hogy mások mit hisznek vagy gondolnak rólad. Ha mindenkivel közömbös vagy, vagy ellököd magadtól az embereket, akkor nem mernek majd keresni.

Olyan embereket kell keresni, akikkel ól ki tudsz jönni. Akik nem minden hibádat lesik és nem addig barátaid, amíg szolgálod őket.

2015. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem lökök el senkit, de mindenkihez én megyek oda. A családtagjaim meg nem veszik észre,ha bajom van.
2015. okt. 26. 14:04
 15/18 anonim ***** válasza:

Én ha odamész másokhoz, akkor nem érzed jól magad?

A szüleidnek mit kellene tenni?

2015. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Akkor jobban. Csak meghallgatni legalább.
2015. okt. 26. 14:13
 17/18 anonim válasza:
Mi a helyzet most veled? :)
2017. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok, de sok idő eltelt. Köszönöm. Még mindig érzem az ürességet és feleslegességet eléggé, de már megszoktam ezt az érzést. Együtt élek vele
2017. nov. 21. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!