Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bemegyek egy elhagyatott...

Ha bemegyek egy elhagyatott területre akkor milyen büntetés a legkomolyabb amit kaphatok?

Figyelt kérdés

Van itt a közelünkben egy elhagyatott szálló, mar rég óta tervezek oda bemenni.

Kutya az nincs, abban hogy őr sincs nem vagyok teljesen biztos de abban az esetben ha van es meglát ott bennt engem akkor egy kiabálással megúszhatom? Vagy komolyabb ügy is lehet belőle?

Nagyon szep helyen van es a tetejéről szep a kilátás, ezért izgat ennyire a dolog.



2015. okt. 26. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ,csak akkor kaphatsz büntetést ,ha valaki bejelenti az ingatlan tulajának... (Meg ha nem lát meg senki akkor biztos nincs gond)
2015. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es ha esetleg ahogy te mondtad meg lát valaki és akár feljelent, akkor mire számíthatok? semmi komolyabb büntetés?(nem rongálnék, semmi ilyen)
2015. okt. 26. 12:53
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Pontatlanul fogalmaztál.

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy besétálsz valami elhagyatott területre. Amennyiben tiltott, lezárt, veszélyes, stb. területről van szó, akkor viszont jogosan járhat a büntetés.

A kettő nem ugyan az. ;)

2015. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de milyen büntetésre számíthatok? semmi komoly?
2015. okt. 26. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát! Ha tényleg elhagyatott akkor mondjuk beleesel egy aknába vagy rád esik valami vagy leesel valahonnan és az életbe nem talál meg senki és az életedbe kerül. Nem az a legszörnyűbb ha a biztonsági őr leszid, hogy takarodj a területről, ezen azért gondolkozz el.
2015. nov. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!