Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elkezdeni...

Érdemes lenne elkezdeni videózni tizenhárom évesen?

Figyelt kérdés

Kihívásos videókat tennék fel, esetleg diy-okat, stb. Szóval nem sminkes videókat... Kamerám nincs, egyenlőre a telefonomat használnám, aminek egész jó a felbontása, és találtam is egy egész jó videó szerkesztőt, amivel meg tudom vágni a videókat.

Elég bizonytalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy mit szólnának a családtagjaim ehhez, mert én vagyok a legkisebb (hárman vagyunk testvérek), úgyhogy íratlan szabály, hogy le kell cseszni a legkisebb hibáért is, szóval félek igazából a reakcióktól. A szüleim még meg is engednék szerintem, de a nővérem néha nagyon lekezelő tud lenni... Na mindegy is.

Szóval, kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok a fiatal videósokról, vagy hogy van-e köztetek olyan, aki videózik.

Köszönöm a válaszokat. :)



2015. okt. 26. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ha szeretnéd, akkor érdemes...


A kérdés mindig az, hogy mennyire vagy jó és a tömeg mennyire fog jónak találni. Illetve hogy jut el hozzájuk a videód és azokhoz jut-e el, akikhez kellene.


Nagyon sok rohadt lelkű, irigy, ízléstelen, gusztustalan szánalmas troll létezik, aki szeret bántani és cikizni. Ha el tudod fogadni, hogy vannak ilyenek is, akkor jó.

Sok olyan star létezik, akit milliók imádnak, de mindig van egy ember, aki emellett meg akarja ölni.

2015. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. okt. 26. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!