Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Top 5 legjobb középpályás? (foci)

Top 5 legjobb középpályás? (foci)

Figyelt kérdés

mind 1 h létrehozó, v védekező ,szerintem az 5 legjobb 5: Toni Kroos 4: Arturo Vidal 3: Arda Turan

2: Thiago Alcantara 1: Iniesta



2015. okt. 27. 22:06
 1/4 Messi13 válasza:
LOOL.... Kroos wtf, hogy Thiagorol már ne is beszéljek... kb ez a realitás.... 5. Rakitic, 4. Turan, 3. De Bruyne, 2. Busquets, 1. Iniesta.... nem elfogultság, meg semmi, csak ez a realitás....
2015. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sorrend szerint írom: Pirlo, Iniesta, Pogba, Verratti, Rakitic.
2015. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Bár írhattam volna Schweinit is na mindegy.
2015. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megválaszolhatatlan. A középpályás, az egyébként is egy nagyon tág fogalom, a legtöbb világklasszis és a legjobb focistáknak egy jó része középpályás. De Bruyne tényleg nagyon jó, egy zseni, tavalyi szezon alapján ő ott van a legjobbak közt. Robben is óriási játékos, csak sokat sérült. Iniesta már szerintem kissé halovány. Viszont Busquets valóban ott van az 5-be. Arda Turan-t nem tudom miért raktátok be mindketten, nem egy akkora játékos. Helyette pld. Özil, Müller, Mkhitaryan, Verratti, Pogba, Mahrez, Kanté, csak így hirtelen. Lehetetlen egy ilyen listát összeírni.
2016. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!