Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A blogspot.hu-n hogyan lehet...

A blogspot.hu-n hogyan lehet létrehozni weboldalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis akadályba ütköztem.. Már nagyon régen szerettem volna egy weboldalt és már mindent megis terveztem ,de amikor beírom ,hogy blogspot.hu akkor a google-t dobja ki a gépem. Ez miért van? Tudnátok nekem segíteni és leírni ,hogy mit kellene csinálnom?

tudom ,hogy máshol is lehet létrehozni weboldalt de azok nekem nem jönnek / váltak be.

Előre is köszönöm mindenkinek aki próbál segíteni!



2015. okt. 28. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
blogger.com
2015. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a blogger.com oldalon keresztül tudod megcsinálni. A blogger maga az alkotói felület, ahol a blogspotos blogot csinálod. A blogspot.hu végződés csak egy a sok lehetőség közül, ahogy a blogodat publikálhatod. Tehát a blogspot nem egy önálló szolgáltató, hanem a Google blogger.comnak egy aloldala.
2015. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

itt jól leírják


[link]

2015. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felnéztem a blogger.hu-ra de amikor rákantintottam arra ,hogy új blogot indítok ,akkor csak újratöltötte az oldalt. ez miért van?
2015. okt. 28. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is be kell lépned a Google fiókodba. Ha nincs, létre kell hozni egyet. Utána már tudsz blogot csinálni. Nekem sikerólt eljutni eddig a lépésig, tehát működnie kellene.
2015. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bejelentkeztem a fiókomba ,de így is csak újratölti az oldalt :/
2015. okt. 28. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne a blogger felületéről csináld, hanem a Google főoldaláról. Ott a jobb felső sarokban vannak azok a pöttyök, amikre rákattintva előjön eg csomó szolgáltatás, pl. fordító, stb. Ott a lista alján van a blogger. Arra rákattintasz, ekkora újra kéri a jelszót. Ezután már a blogkészítés következik.
2015. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!