Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék a jövőben kiköltözni...

Szeretnék a jövőben kiköltözni valamelyik északi országba mint hegesztő. Melyik ország az ahol a magyart szívesen látják és ami nem veszélyes?

Figyelt kérdés

- Svédország

- Dánia

- Norvégia

- Izland

- Finnország


Olyan helyre mennék ahol a törvényeket komolyan veszik és a bűnösöket megbüntetik. Nem olyan helyre ahol megerőszakolnak valakit és kit izgat. Sok rémhírt olvasok a Svédország féle megerőszakolós-muzulmános dologról is. Persze gondolom a média is manipulál. Nem akarom elítélni a muzulmánokat a média alapján, jobban szeretem a dolgokat úgy látni ahogyan vannak nem pedig a Józsi ezt mondta én meg elhiszem elv alapján ítélni.


De mégis olyan helyre mennék ahol a fehér nép összetart és törődik az országával. Szemlátomást Svédországot nem izgatja, hogy lassan a svédek lesznek kisebbségben. Szóval olyan hely érdekelne, ahol azért a nép is meg a vezetőség is figyel az ilyesmire.


Szóval hegesztő szakmával mennék ki, előtte tökéletesíteném az angolt és mellé jönne a svéd nyelv is.


2015. okt. 28. 11:40
 1/6 goaus ***** válasza:
Ha rendes állást szeretnél Norvégia messze a legjobb, de ami a legfontosabb: beszélni kell a nyelvet. Angollal is el lehet boldogulni, de jo állást ugy szinte lehetetlen. Norvégia nagyon jó hely, de azért olajipari befékezés miatt sokkal nehezebb hegesztő álláshoz jutni ott is, és ott vannak a norvégul beszélők, akik előnyt élveznek. Ahová mennél, arra a nyelvre feküdj rá.
2015. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyelőre 26 éves vagyok és múst esnék neki majd az érettséginek ami 2 év lenne, plusz 1 év a nyelv. Olyan szakma érdekelne amivel jól lehet keresni odakint.


Lehetőleg olyan ahol ha 34-35 évesen lennék pályakezdő a korom miatt nem cseszegetnének, hogy túl idős vagy meg ilyenek.

2015. okt. 29. 14:40
 3/6 goaus ***** válasza:
Jó szakma jelenleg kettő van kinn: villanyszerelő, és CNC-sek (programozó).
2015. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Programozó szeretnék lenni, érettségi után arra mennék.

De azt olvasom itt-ott hogy 30 felett diszkriminálják az embert...


Hiába tanulom ki egyetemen ha aztán nem vesznek fel mert nem 20 vagyok hanem 30...

2015. okt. 30. 07:15
 5/6 goaus ***** válasza:
Hidd el senkit se érdekel a korod ha jó szakember vagy. Ugyanis az ritka ma már és vadásszák. 30 év meg semmi, de a 40 sem.:)
2015. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ezek?

[link]

2015. nov. 1. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!