Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Tavaaszal...

14 éves lány vagyok. Tavaaszal meghalt az unokatesóm (15 éves volt). Hogy tudnék tovább lépni?

Figyelt kérdés
15 évesen rákba halt meg,és nem láttam se a betegsége alatt,se a sírjához nem mentem ki. Nagyon hiányzik és nincs kivel beszéljek erről.
2015. okt. 28. 16:33
 1/1 imádomazanimeket válasza:

Szia, először is részvétem az unokatesódért :/


Én tavaly veszítettem el a számomra legfontosabb személyt, szóval kicsit át tudom érezni, én 16 éves lány vagyok, egyébként ha érdekel :)


Mikor beteg volt ugyan ott voltam, de az utolsó 2 hónapban nem beszéltünk, nagyon fájt, de nekem az segített, hogy kimentem a sírjához, ott sírtam egy hosszút, de utána úgy kezdtem el vele beszélgetni mint előtte bármikor, természetesen nem úgy, hogy " Szia, hogy vagy?" hanem elmeséltem neki a napomat, a hetemet, vagy amit akartam, és kicsit utána mindig jobb volt. Hetente jártam ki hozzá és mindent elmondtam neki, amit másnak nem tudtam, de utána mindig jobb volt. Ajánlom, menj ki, próbáld meg ezt, hát ha segít.


A lelke egy része mindig ott lesz veled, a szívedben.

Kitartás <3

2015. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!