Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki hivta már fel a tudakoz...

Valaki hivta már fel a tudakozót viccből?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl. Egy buliban felelsz vagy mersz feladatként vagy hasonlók. Ha igen mit kerdeztetek? Barátaimat akarom megszivatni egy házi bulin. Ha van ötletetek az megköszönném. :-)

2015. okt. 29. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó pár évvel ezelőtt sokat telefonbetyárkodtam, mert abban a társaságban amivel ideiglenesen találkozgattam ez volt a "módi". Elég durva átveréseket is csináltam, azt például a mai napig bánom mikor egy nővel elhitettem kislányosra torzított hangon, hogy este 10-kor az esőben kint állok az xy utcában és anyukám még nem jött értem. Jó lenne ha veletek nem szaladna el ennyire a ló, mert egy életre megmarad a bűntudat, inkább régi favicceket mondjatok bele. :)


pl.:

- Gondolnám ősz van, a hulló levelekről, pedig csak a postás esett le az emeletről.

- Arany János - Oszlopok... Bemegyek a boltba Oszt lopok...

- Petőfi Sándor - Látomás... Kimegyek a kertbe Ott van apám Látom ás...

- Apu ha mos, kék lesz ott minden, a kínai zokni befogja az ingem...

- Két medve az erdőben náthás, takonyban úszik az egész málnás!

- Fáj a lába? Amputálja! A vonat ingyen megcsinálja!

- Fáj a feje? Golyót bele! Gondja többé nem lesz vele!

- Megunta az életét? Rágjon meg egy Gillette pengét!

- Üde száj és friss lehelet,szopogasson csirkebelet!

- Forgalmas a budink, mert romlott volt a puding.

- Ketten jönnek le a hegyről, az egyik futva a másik medve.

- 'Nem mindegy' párok: nem mindegy, hogy a vizibusz vagy a bxuzi visz; nem mindegy, hogy sír mellett szxarni vagy szxar mellett sírni; nem mindegy, hogy tanya a Bakonyban vagy banya a takonyban...stb.


Itt még van pár: [link]

2015. okt. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek nagyon jók! :-)
2015. okt. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!