Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt írja hogy érvénytelen...

GoldMan112 kérdése:

Azt írja hogy érvénytelen munkamenet, a verzió egyezik, itt van melettem a barátom és nem sikerül mi a baj?

Figyelt kérdés
köszönöm :)

2015. okt. 30. 17:03
 1/3 anonim válasza:

Most számomra sem érthető (nem tudtam kivenni a szővegből) hogy ti most egy minecraft szervert csináltatok, és gondolom beakartok lépni a szerverbe.

Na hogyha ez így van, ahogy most leírtam, akkor...

A szerverben keressétek meg a "server.properties" nevezetű fájlt és a online mod-ot írjátok át "false"-ra.

Fontos, hogy az indítóban (start.bat)-ban is egy false szerepeljen a true helyett, mert ha true-n hagyjátok, akkor indításkor átírja a server.properties fájlban lévő szöveget megint true ra.

2015. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem ... csináltam egy világot ... és megnyitottuk a hamachit és rám tud csatlakozni .. kiirj a nevét rákattint de azt írja ki hogy érvénytelen munkamenet ... miez?
2015. dec. 5. 22:41
 3/3 anonim válasza:

az a baj hogy a szerver online a barátod játéka nem eredeti

és azér nem engedi be át kell állitani vagy a server.properties vagy a serverben (jegyzettömb)ott

hogy onlene mod _ enable ezt false ra kell rakni

2016. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!