Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy felnőtt...

Mit vennétek egy felnőtt férfinak névnapjára?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Felnott ferfi . Talan van mas is ami jellemzo ra.Ha kirandulos, tavcsovet, ha a tropusokra vagyik ,egy fikuszt, Ha sutni szeret,fogokesztyut..... Talan egyszerubb lenne, ha leirnad, mit takar a Felnott Ferfi kifejezes.
2015. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pálinkát.
2015. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én felnőtt férfi vagyok, és rettentően utálom, ha olyasmit kapok, amire nincs szükségem.

Ha nem tudod konkrétan, hogy az illetőnek mire van szüksége, akkor, ha mindenképpen akarsz valamit venni, vegyél valami márkásabb piát, azzal nem lehet nagyon mellélőni. Ha nem alkoholista az illető, akkor legalább tud mit önteni a névnapon a vendégeknek, vagy továbbajándékozza.


Ezt csak a nők gondolják úgy, hogy ha távcsőre van szüksége a férfinek, akkor veszünk neki egy távcsövet.

Ha a férfinek távcsőre van szüksége, akkor van valami elképzelése róla, hogy milyen minőségűt szeretne, ha kap egy gyengébb nagyításút vagy nem olyan jól kinézőt, annak egyáltalán nem fog örülni, mert egy komolyabbra akkor már sajnálni fogja a pénzt, és utána ahányszor csak előveszi a tiédet, mindig eszébe jutsz, hogy mekkora barom voltál. Egy idő után aztán felhúzza magát, elhajítja vagy eladja a Vaterán, és vesz magának másikat.

2015. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha valami finom meglepi kell, szerezz be pld ilyesmit:

[link]


Szerintem a csokit mindenkit szereti. Lévén magyarban nincsen forgalomban, ilyesmit nem fog akárki kapni ajándékba. Külön postáztatnod kell majd valamelyik viszonteladótól.

2015. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!