Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wiatrówka b3 tytan légpuska...

Wiatrówka b3 tytan légpuska milyen megéri megvenni 12000-ért?

Figyelt kérdés

#légpuska #B3 #wiatrówka
2015. okt. 31. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy olcsó puska, (nem az áráról beszélek)

ha lehet alkudni, alkudd le a felét, nem túl minőségi.

2015. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok de volt már dolgod ilyennel?
2015. okt. 31. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
szerencsére nem, a hírneve nem engedte, hogy megvegyem
2015. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hiába emelgeted ki, attól még egy vacak puska marad ami NEM ÉRI MEG MEGVENNI...
2015. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andrew Locksmith válasza:
100%

Sziasztok!


Én vásároltam újonnan 13ezer forintért egy alsó felhúzókaros, rugós, 4,5 mm-es Wiatrówka Tytan b3-3-as légpuskát gyári 4x20-as céltávcsővel. Ár/érték arányban a piacon az egyik legjobb választás, amennyiben kezdőként nem akarsz "kidobni" pénzt egy drágább, de többet nem tudó légpuskára. Kezdő lövőként leírom saját tapasztalataimat kb 250 lövéssel a hátam mögött.


Előnyök:


- fénygyűjtős irányzéka szürkületben "világít",

- szórása irányzékkal 10-15 m-ig, távcsővel 30-40 m-ig nagyon jó beállítás után (a távolságokat idővel növelem),

- erős puska.


Hátrányok:


- felhúzás után nem automatikus a biztosítás ami balesetveszélyes! Mechanikusan kell az elsütőbillentyűnél be/ki kapcsolni a biztosítóbillentyűt,

- az elsütőbillentyű lötyög oldalirányban, viszonylag nagy erővel, keményen kell meghúzni,

- a távcsövet hosszas küzdelem után tudtam felszerelni, mert a gyári csavar fej nem imbuszos hanem sima egyszerű nútos. Természetesen elnyíródott a megerőltetést követően, mert erősen meg kell húzni ahhoz, hogy lövés után ne essen le a puskáról. Én vettem egy 4-es menetes szárat és 4 db önzáró anyát amivel megoldottam a felfogatás kérdését.


Összefoglalva:

Ár/érték arányban kezdő puskaként megéri venni hobby célra. Nagy elvárásokat nem kell vele szemben támasztani, de örömöt és sikerélményt tud nyújtani :)

2017. márc. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!