Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy fiú aki szerelmes belém.Osztálytársak vagyunk.Messengeren szoktunk beszélni meg a suliba.Fogyamatosan azt mondja hogy szeret.De ő nem rud róla hogy igazából nekem is tetszik.De járni akar velem.Nem mondhatok igent mert azt nem akarom hogy az osztályba e miatt piszkáljanak.Abban kéne segítenetek hogy hogyan mondjam el neki hogy belézúgtam.

2015. okt. 31. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
De mással is járni ismerkedni szeretnek facebookon
2015. okt. 31. 16:42
 2/5 anonim válasza:

Te csak ugymond szeretnél állandóan flörtölgetni mindenkivel nemde?

Ha belé vagy zúgva de nem akarod elmondani akkor ajánlot közeli barátnak lenni.. de tudni kéne a korod és a srác korát mert ha 16 alatti akkor fölös szerintem..

2015. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

'Nem mondhatok igent mert azt nem akarom hogy az osztályba e miatt piszkáljanak'


Konyorgom... hany eves vagy, 10? Es megis, hogy akarod elmondani neki ugy, hogy nem mondod el? Vagy ugy gondoltad, hogy nyilvanosan 'nem vallalod', de amugy meg majd elepedsz erte, mikozben neki is tetszel? Igazan rendes am toled, a fiu helyeben ugy fakepnel hagynalak, mint a huzat.

2015. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tisztaba az erzeseimmel.Es a fiu 16 en meg 15.Megkoszonnem ha ink segitenetek nem beszologatnatok.
2015. nov. 1. 08:00
 5/5 anonim válasza:
Ez nem beszologatás... neked még korai hanyagold ezt mert felesleges úgy se ez lesz álmaid pasija max egy 2-3 hónapos összemelegedés semmi több a végén meg már azon kapod magad 20 évesen hogy vagy 15 pasid volt ami már abszolult szégyen.. egy nő addig érték amég csak kevesen tudják meghódítani.
2015. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!