Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annak az embernek akinek a...

Annak az embernek akinek a legtöbb ismerőse van a facebookon összesen hány ismerőse van?

Figyelt kérdés
É úgy hallottam hogy 1 245 567.

2015. okt. 31. 21:16
 1/8 A kérdező kommentje:
nekem is sok van 7749
2015. okt. 31. 21:17
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

azt ugye tudod, hogy bizonyos számnál többet nem tudsz felvenni?

az a milliós összeg nagyon kamu szagú, már a te listád is erősen gyanús.

2015. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem 7749 ismerősöd van, hanem 7749 ismerősnek jelölted. Hogyan ismerhetnél ennyi személyt?

A magyarországi 3156 településből csak 207-nek van ettől több lakosa, de akkor a 207-be már a 7837 lakosútól kezdve mindent beleszámítottam.

2015. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nyilvánvaló hogy a háromnegyedét nem ismerem
2015. okt. 31. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a milliós szám követés lehet, ismerős nem.

Ezen felül:

Akkor lesz valaki facebook ismerős - függetlenül attól, hogy a valóságban az-e - aki vissza is jelöl.

Ha sokat bejelölsz, még nem válik ismerőssé, csak ha megerősítette.

A hétköznapi emberek legfeljebb 1-2 tucat emberrel tartanak valódi kapcsolatot. A több százas lista java része távolabbi és/vagy régebbi ismerősök.

Céges oldalaknál lehet jelentősebb ismerősszám. Én pl. egy speciális helyzetű boltban dolgozom. Vevőink nagy részét ismerjük más módon is. Így a bolt oldalának sok ismerőse van.

Celebek közül vannak, aki senki nem igazolnak vissza, mások meg bárkit.

Hivatalos adatot nem találtam a kérdésedre.

2015. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. De visszajelöltek meg követek jó sokat is
2015. nov. 1. 09:55
 7/8 anonim válasza:
Vannak olyan Facebook profilok, amelyek direkt azért vannak, hogy minél több ismerőst gyűjtsenek össze. Talán ha azok között keresel, találhatsz több ezres számokat.
2019. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ismerőssel rendelkező ismerősöm,4973. A híres ember profilja 1200..(egyszer mondta a civil profilja max 5ezer lehet)
2020. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!