Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blogot szeretnék írni, de nem...

Kata010 kérdése:

Blogot szeretnék írni, de nem tudom, hogy hogyan kell. Melyik oldal erre a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Arról szólna hogy milyen két gyermek anyukája ként lefogyni napról-napra. A fogyókúra elején járok még ezért gondoltam, hogy amíg még friss a dolog, elkezdenék írni róla. Olyan oldalt keresnék ahol sokan látnák, de nem csa kifejezetten a barátaim. Ötleteiteket várom! :) Köszi

2015. nov. 1. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A bloggert mondanám első sorban,de szerintem ott akkor tanácsos blogot indítani,ha az ember valamennyire jártas a kódolásban,és tud egy egyedi,igényes dizájn készíteni.Ha szeretnéd,hogy sok emberhez eljusson,akkor inkább ajánlom a Tumblr-t.Nem tudom,hogy hallottál-e róla,de ha nem,megjegyzem,miért lehetne kifizetődőbb,mint egy átlagos blog:

-rengeteg előre kódolt témát lehet találni,sokuk kínál állítható funkciókat

-bekövethetsz embereket,akik hasonló érdeklődésűek,erről ők értesítést kapnak,tehát könnyebben szem előtt leszel és vissza követhetnek

-a Tumblr nemzetközi oldal,ha van nyelvtudásod és szeretnéd kamatoztatni,külföldiekhez is eljuthatsz

-nincsenek felesleges modulok,de adhatsz hozzá olyat,amit szeretnél

-ugyanúgy írhatsz szöveget és illeszthetsz be képet,valamint videót,akár egy átlagos blogra,véleményem szerint viszont szebb egy tumblr-blogon az ilyen,mint egy átlagoson:)

Lenne még néhány pontom,de így egy óra táján valahogy nem jut eszembe...:) Ha úgy döntesz,hogy kipróbálod,akkor írj,szívesen segítek,amiben tudok.Sok sikert a bloghoz és jó egészséget nektek!

2015. nov. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál. Rengeteget segítettél és mindenféle képen kipróbálom ezt a számomra még új oldalt. Ha valamit nem tudnék írok. :) Jó egészséget nektek is! :)
2015. nov. 5. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!