Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto shippuuden (kérdés...

Belgasajt kérdése:

Naruto shippuuden (kérdés Lent) Az első:Naruto a mostani erejével képes volt megmenteni Guy-t a haláltól akkor Sasuke az új erejével mit tudna csinálni? A második: Sasuke tudja használni a "fájdalom 6" útja képességeket?

Figyelt kérdés
Az első kérdéshez leszögezve hogy a nauruto shippuuden-ben a 253. részben Obito a fény "stílus" és az "árnyék" stílusról beszélt annak köze van amit Naruto és Sasuke kapott a 6 út bölcsétől?

2015. nov. 1. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sasuke látja a Lonbit (vagy mi az :D), illetve, ha valaki közel megyen hozzá, akkor azt oda teleportálja a hatósugarán belül, ahova akarja, zumbeispiel a kardjába és jóidő. Ezért nem igazán lehet már Sasuke ellen Thai Jutsuval harcolni. :D A másik kérdést nem tudom, sumimasen.
2015. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Naruto és Sasuke képességei is erősödtek, plusz Naruto tudott gyógyítani, mint ahogy tette azt Gaijal is, de Sasuke semmi újra sem volt képes. Naruto gyógyítása is szerintem lehet,hogy a Kyuubi chakrájából eredt, mivel ha miután "megszelídítette" a Kyuubit, akkor az erejétől kivirágzottak a faszobrok is.


Arra már nem emlékszem,hogy Obito miről beszélt, vagy lehet,hogy csak magyarban volt fényre és árnyékra fordítva a yin és yang.


Azt nem tudni,hogy Sasuke tudná-e használni azt a képességet, amit Nagato, majd Obito használt, mivel erre nem került sor. De mivel Rinnegan kell hozzá, így szerintem tudná,de túl sok értelme nem lenne, mivel Nagato is sokkal erősebb volt, mikor nem 6 testet irányított, hanem egyedül volt (lásd a Naruto+KillerBee+Itachi vs Nagato harcot). Ő inkább azért használta azt, mert nem tudott járni, Obito pedig azért,hogy a közelében tartsa a bijuukat.

2015. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!