Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Posta utánvétel összege mikor...

Posta utánvétel összege mikor kapom meg?

Figyelt kérdés

Feladtam egy kerékpárt utánvéttel.

Feladással nem volt gond, X összeg utánvétre és szállításra, és a kerékpár átvételekor fizetnek ki Y összege a bringára.

Nekem meg a posta visszahozza az X+X összeget.

A bringa le lett adva múlthét csütörtökön, ki is lett fizetve.

Viszont a mai napig nem kaptam meg, nem volt a posta.


Lehetséges, hogy nekem kellene bemenni a postára? vagy ennyi idő, mire kihozzák? Nem a számlára utalást jelöltem meg, ez tuti .

Posta.hu-n rákerestem csomagkövetővel, csak azt írja utoljára,hogy csütörtökön kézbesítve lett.



2015. nov. 3. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Menjél be a kézbesító postára a feladóvevénnyel. Kérdezzék le a küldemény sorsát . Ha a tudakozványban az utolsó pont, hogy "kézbesítve" akkor indíts tudakozványt, mert a PEK az utánvételt műszaki hiba miatt nem utalta. Ha a PEK utalta, akkor a kézb. posta keresse meg az utalványt.
2015. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!