Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jon thomas brodie...

Mikor jon thomas brodie sangster magyarorszagra?

Figyelt kérdés
Nagy fanja vagyok es azt szeretnem meg kerdezni hogy mikorbjon magyatorszagra. Illetve hogy van e hivatalos facebookja instagrammja vagy twittere .

#fan #Thomas brodie
2015. nov. 3. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Na,kiscsillag,én is örülnék,ha ellátogatna hozzánk,de ennek elég csekély az esélye.Hacsak nem történik csoda,és forgat majd olyan filmet az elkövetkezendő néhány évben,amit a rendező itt álmodott meg,akkor valószínűleg nem teszi a lábát magyar földre.:)

[link] <- Ez a twitter oldala,és mint a neve mellett látható pipa is jelzi,hitelesített,tehát valóban az övé.Nem mostanában volt,amikor rajongtam érte,de úgy emlékszem,hogy sem instája,sem facebookja nem volt.Szerintem ez változatlan.Esetleg keress utána,de jól nézd meg,amit majd látsz,egyes fanprofilok igencsak megtévesztőek tudnak lenni.

2015. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod. Hogy lehet hogy minden orszagba mennek de magyarorszagra nem jonnek? Amugx meg valami elerhetosege van?
2015. nov. 4. 06:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Eldugott kis ország vagyunk,és nem is származik tőlünk amerikában vagy angliában híressé vált mozifilm színész.Talán egyszer majd másképp lesz.:) Ha elérhetőség alatt e-mailre,telefonszámra és hasonlókra gondolsz,olyat nem fogsz találni.A sztárok 99 százaléka nem ad ki ilyet.Esetleg autogramm címet találhatsz.
2015. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Emailra gondoltam igen :) amugy meg autogrammot hol talalok e neten hogy pl; meglehete venni vagy h egy kep van e az alairasarol
2015. nov. 4. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem akik kaptak tőle,eleve a fanjai,tehát nem adják tovább.Kivéve ha megunták,ez esetben a külföldi eladós oldalakon van esély a keresésre,pl. ebay,amazon stb.
2015. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!