Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a bátyám...

Mit csináljak ha a bátyám legjobb barátja tetszik?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már régóta tetszik a bátyám legjobb barátja aki 3 évvel idősebb nálam. Együtt járunk kondizni meg amúgy tök jóban vagyunk csak az a baj hogy mivel a bátyám barátja lehet hogy még ha tetszenék is neki se merne közeledni. Ő egy olyan srác akinek még nem volt komoly barátnője pedig már 19 éves és az egyik barátnőm aki jól ismeri őt azt mondta hogy nem is nagyon mer kezdeményezni. Szóval most nem tudom hogy mit csináljak. Anyukám mindig azzal hülyéskedik hogy majd egyszer úgyis összejövünk mert nagyon összeillünk de a bátyám mindig kerüli a témát. Meg persze azt sem tudom hogy a fiú mit gondol rólam. Segítenétek nekem mert tényleg nagyon tanácstalan vagyok? Előre is köszönöm :)
2015. nov. 5. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
süss neki süteményt :)
2015. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hellokitty77 válasza:
jujj én is pont így vagyok csak a bátyám legjobb barátja 2 évvel idősebb. én próbálok oda menni hozzá. sztem ugye nem mer kezdeményezni ezért mutass neki pici jeleket hogy tetszik neked. ha észre veszi és ő is küld jeleket akkor nyert ügyed van
2016. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!