Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tumblron miert kovetnek be...

Tumblron miert kovetnek be perverz emberek?

Figyelt kérdés
Total nem ertem. Mar harom bekovetett, perverz tumblrjuk van, es raadasul egy olyan tumblromat, amire a rajzaimat toltom fel, amik total artalmatlanok. Ugy ertem nem perverz. A kepemet se latjak. Nem ertem! :D Segitsetek rajonni!

2015. nov. 5. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

és ha követnek akkor mi van? nem értem mi a bajod vele... amig nem osztanak meg veled valami perverzet mi a baj?


Lehet, hogy a perverzióikon kívül más is érdekli őket...

2015. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat lehet... Csak nagyon furcsa.
2015. nov. 5. 22:49
 3/9 anonim válasza:

Ebben semmi rossz nincs szerintem. Engem is követ hihetetlenül sok "perverz" holott az én tumblimon sincs ilyesmi.

A kérdésedre válaszolva: Valószínűleg csak érdeklik a rajzaid.

2015. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megnyugodtam.
2015. nov. 6. 14:33
 5/9 Lelwut ***** válasza:
Esélyesebb, hogy botok. Engem is ilyen szutykok követnek be lépten nyomon, várnak egy kicsit, majd küldenek egy levelet, hogy teszteljem a játékukat/ adjak nekik pénzt. Az ilyeneket vagy figyelmen kívül hagyod vagy blokkolod a francba.
2015. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké :D Jaj tőlem meg pénzt kunyerálnak, mármint úgy, hogy kattintsak erre meg arra az oldalukon, a hirdetésre, persze majd ezért kikapcsolom az Ad Blockomat és idegen embereknek segítek a tanulmányi akármijükben (érdekes, mindenki azt írja, hogy a sulira kell a pénz), holott azt se tudom, kik ők.
2015. nov. 9. 10:17
 7/9 Lelwut ***** válasza:
Jap, akkor botok lesznek. Én általában lendületből tiltom le őket, de néha megvárom a levelet és egy jót szórakozok rajta :)
2015. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a legjobb, hogy egyszer tiltottam egy libát (írnék csúnyábbat is, de nem szabad itt), és még neki állt feljebb, hogy ne tiltsam, hanem kattintsak a hirdetésére. :D
2015. nov. 9. 17:08
 9/9 Lelwut ***** válasza:

:D

Az ilyenek a legjobbak, komolyan :D :D

2015. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!