Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2014-2015. -ös Shounen+Romanti...

2014-2015. -ös Shounen+Romantikus animék?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, kifogytam az animékből. Ezeket a 2014-2015-ös animéket láttam:



A véleményeimet is az animék mellé írom, hogy könnyebb legyen keresni. Jah, és ecchi,horror,hentai,meg ilyenektől kiméljetek!



Bokura wa minna kawaidesou (2014. Ez nem egy shounen, de nagyon tetszett ezért idesorolom. A rajzolása aranyos volt, csak kár hogy nem volt benne csók stb.)


Mahou Sensou (2015. Egy mágiáról szóló anime, amiben elég érdekes dolgok történnek. Van benne szerelem,dráma is, de valahogy nekem nem keltette fel az érdeklődésemet. Egyszer csak félbehagytam, mert semmi kedvem se volt hozzá. Ilyen nálam nagyon ritkán történik egy animénél.)


Kyoukai No Rinne (2015 . Ez inkább egy Viccekre fektető, de mégis Shounen fightos anime, és bár a szerelemnek elég kevés helyet hagytak, az is van benne. Csak az első évadban nem nagyon láttam kibontakozni. Nagyon várom már a 2. évadját, én ahhoz képest hogy nem ilyen animék iránt érdeklődök, meglepően tetszett . :) )


Nisekoi (2015 Ez egy kuka volt nálam, nagyon jó volt meg minden, csak egy kicsit..Hogy is mondjam, nem ragadott magával a történet. És meglepően hasonlít a lány a Mahou Sensou-ban szerepelt lányra. )


Mahouka Koukou To Rettousei (2015. Ez az anime mindenben tökéletes volt nagyon elnyerte a tetszésemet, csak a közepénél jöttem rá, hogy itt a testvérszerelemre fektetik a romantikát..Mivel szív szerint nem nagyon vagyok a testvérszeretettel kibékülve, (mióta kiábrándított a vampire knight) ezért abbahagytam az animét)



Plastic Memories (2015. Ez az anime, kifejezetten nem shounen, hanem dráma+romantika. De nagyon aranyos volt, és szomorú is persze. :/ Kár hogy a végén meghalt a csaj, nagyon szerettem <3 . Nem tudok erről mit írni, bár nem volt benne nagyon harc, egy kis mozizásnak teljesen elment.)


Kurokami The Animation (2014. szerintem, de lehet hogy 2015. Ez egy olyan shounen anime volt, ahol végre nem csak a fiúk harcolnak <33 halleluja. Mindegy, nagyon jó kis anime volt, bár a vége felháborító és szomorú volt, de nekem nagyon tetszett :)


-Lehetőleg olyan animét írjatok, amiben a lány is harcol, és a srác mindig megmenti. Tipikus Inuyasha mode XD-



#shoujo #romantika #shounen #Inuyashahoz hasonló #esetleg dráma #Kyoukai no rinne #Mahouka Koukou to rettousei #Mahou Sensou
2015. nov. 7. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
assassination classroomot ne írjátok
2015. dec. 5. 19:06
 2/4 KaMamber. ***** válasza:

Nem biszto hogy megfelel az elvárásaidnak de igyekeztem: Full metal panic

Angel beats

Kyoukai no Kanata

(igazábol nam nagyon tudom mit jelent az hogy shounen de azért sejtem)

2016. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha hoszabb kikapcsolódásra vágysz akkor néhány klaszikus shounent tudok ajánlani töb száz részes: Bleach, Yuyu hakuso, Hunter x Hunter (2011-es), One piece, Fairy Tail... és sorolhatnám rengeted van.

Rövidebbek: Nanatsu no taizai, Seiken Tsukai no World Break, Ao no Exorcist, Mahouka Koukou no Rettousei, kill la kill, Akame ga kill, Madan no Ou to Vanadis, Black Bulet, Fate/stay night: Unlimited Blade Works, danmachi... és sorolhatnán.


Egyébb animék ami tetszhet: No game no life, Overlord, Darker than black, Netoge no Yome, Charlotte, Kyoukai no Kanata, Shokugeki no Souma, Jormungand, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo .... sorolhatnám ha érdekelnek még ehez hasonlók akkor privátban szivesen írok még.

2016. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kurama09 válasza:

Szia:) nem tudom hogy meg nezed e ezt a kerdezos valamit de azert ha tudok mondok igy parat:)


Eloszor is amit ugy nagyon a figyelmedbe ajanlanek az a Toradora, ez egy nagyon aranyos anime tele van vicces helyzetekkel ugyan akkor erzelmileg is elegge felkavaro lehet olyan ertelemben h sose tudod kitalalni h mi fog kovetkezni :D

A masik amit mondanek bar ez mar nem biztos h tetszene az a Kyoukai no kanata ez egy elegge hat vicces de viszonylag komoly anime a lenyege annyi hogy vannak bizonyos lenyek akik ellen nehany ember harcol akiknek igy kulonleges kepesseguk vagy elkepeszto ereju fizikumuk van a foszereplo egy lany aki a verebol egy kardot tud alakitani,a masik foszereplo ertelem szeruen egy fiu akirol mint kiderul felig ember felig pedig un. Youkai akik ellen a lany harcol...es koztuk megis kialakul majd valamifele kotodes de ezt mar inkabb nem irom le erdekes tele van akcio jelenetekkel es a romantika is ott van nehol kicsit perverz de az nagyon minimalis inkabb a vicc kedveert van benne:)

Zero no tshukuima nem tudom azt hiszem igy kell pontosan leirni na itt az a lenyeg h rokiobol egy fiut megideznek veletlenul egy masik vilagba ahol a tudomany nem nagyon letezik olyan kozepkori viszonyok vannak de a magia es a sarkanyok azmeg mindennapos jelenseg :') iszonyat sok vicc meg poen van benne egykicsit talan tulsagosan is de ez mondjuk inkabb a kissebb korosztalynak lehet erdekes ugyh elore is neharagudj ha esetleg nem lenne jo

A kovetkezo az Ao no exorcist...na ez egy olyan anime amiben igy a demonok ellen kell harcolni es a legfobb plebanosok meg szval az egyhazi ordoguzok harcolnak nap mint nap a demonokkal amit a normal emberek nem latnak...foszereplonk egy atlag gyerek bar aok verekedesben vett reszt altalaban gyoztesen de csunya veguk volt es rettento ereje volt mar kiskoraban is amire a magyarazatot evekkel kesobb kapja meg amikor is az apja megjelenk...nem lonem le a tortenetet nezd meg nagyon ajanlom sztem csalodni nem fogsz benne ebben ugy a szerelmi szal nem jelentos ill alig eszlelheto de a tortenet nagyon jo:)

2017. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!