Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Viberen az illetőnél nem...

Relkel ferenc kérdése:

Viberen az illetőnél nem látom a nevénél, h mikor volt fent legutóbb de írni és hívni tudok számára. Letiltott vagy nem? Másnál látom az elérhetőséget de nála nem akkor más is így látja, h nem látja vagy csak én?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 16:38
 1/4 ginus1108 válasza:
41%
Szia. Ha nem ír ki semmit, sem azt, hogy ekkor és ekkor volt fent és azt sem, hogy elérhető akkor blokkolt a viberen...az üzeneteket el tudod küldeni neki, de csak annyit fog kiírni, hogy elküldve...soha nem kapja meg, még akkor sem, ha feloldotta a blokkolást...én is ebben a cipőben járok :) Üdv.
2015. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi!
2015. nov. 12. 11:32
 3/4 Dia0829 válasza:
100%

ha tudsz írni és hívni is, akkor csak egyszerűen beállította hogy a viber ne küldje el az "online" állapotot, a viber beállításoknál be tudod állítani, ezáltal nem látják, ha elérhető vagy, viszont te sem, ha más elérhető.

ugyanígy azt is be tudod állítani, hogy ne jelezze ki, ha megnézel egy üzenetet :)

2015. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2015. nov. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!